LAUFEN VAL - odsávací urinál rimless, vnitřní přívod vody, s otvory pro poklop, 1litrový sifón H894181 a poklop H894282 nutno objednat zvlášť (H840281)
Kód: H8402810000001 H8402814000001 H8402817570001 H8402810200001 H8402817160001 H8402817590001 H8402817580001 H840281A000001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Odsávací urinál rimless, vnitřní přívod vody, s otvory pro poklop, 1litrový sifón H894181 a poklop H894282 nutno objednat zvlášť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | VAL |
| Délka: | 305 mm |
| Šířka: | 365 mm |
| Výška: | 560 mm |
| Balení - délka: | 610 mm |
| Balení - výška: | 385 mm |
| Balení - šířka: | 330 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 14.5 |
| Hmotnost netto: | 13.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 13.5 |
| Long Description: | URINÁL RIMLESS,ZADNÍ PŘÍVOD, OTVORY PRO POKLOP VAL |
| Provedení: | 000 |
| Umístění přívodu vody: | Zadní vodorovný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
