LAUFEN LEMA - odsávací urinál rimless vnitřní přívod vody DN50, včetně 1litrového sifonu, montážní sady (H892808) a keramické odpadní krytky (H892130) (H841193)
Kód: H8411930004011 H8411934004011 H841193A004011 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Odsávací urinál rimless vnitřní přívod vody DN50, včetně 1litrového sifonu, montážní sady (H892808) a keramické odpadní krytky (H892130).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Lema |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Výška: | 730 mm |
| Balení - délka: | 754 mm |
| Balení - výška: | 433 mm |
| Balení - šířka: | 362 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 24.5 |
| Hmotnost netto: | 23.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 23.5 |
| Long Description: | URINAL RIMLESS /ZADNÍ PŘÍVOD VODY LEMA |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | 401 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
