LAUFEN VAL - poklop k urinálu H840821, se zpomalovacím sklápěcím systémem. Není k dispozici v LCC (H894282)
Kód: H8942820000001 H8942827570001 H8942820200001 H8942827160001 H8942827590001 H8942827580001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Poklop k urinálu H840821, se zpomalovacím sklápěcím systémem. Není k dispozici v LCC.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | VAL |
| Délka: | 385 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Balení - délka: | 360 mm |
| Balení - výška: | 450 mm |
| Balení - šířka: | 400 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 1.15 |
| Hmotnost netto: | 0.9 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.9 |
| Long Description: | URINÁLOVÝ POKLOP/ZPOMALOVACÍ SYSTÉM VAL |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
