LAUFEN VAL - odsávací urinál rimless, vnitřní přívod vody, bez otvorů pro poklop, 1litrový sifón H894181 objednat zvlášť (H840285)
Kód: H8402850000001 H8402854000001 H8402857570001 H8402850200001 H8402857160001 H8402857590001 H8402857580001 H840285A000001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Odsávací urinál rimless, vnitřní přívod vody, bez otvorů pro poklop, 1litrový sifón H894181 objednat zvlášť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | VAL |
| Délka: | 305 mm |
| Šířka: | 365 mm |
| Výška: | 560 mm |
| Balení - délka: | 610 mm |
| Balení - výška: | 385 mm |
| Balení - šířka: | 330 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 14.5 |
| Hmotnost netto: | 13.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 13.5 |
| Long Description: | URINAL/ZADNÍ PŘÍVOD VODY VAL |
| Provedení: | 000 |
| Umístění přívodu vody: | Zadní vodorovný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
