LAUFEN VAL - odsávací urinál rimless, vnitřní přívod vody DN50, bez otvorů pro poklop, se senzorem, integrovaným Bluetooth (1litrový sifón H894181 objednat zvlášť) 1 síťový provoz (230 V) (H840286)
Kód: H8402860000001 H8402864000001 H8402867570001 H8402860200001 H8402867160001 H8402867590001 H8402867580001 H840286A000001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 000 - standardní provedení. Není možno použít s poklopem urinálu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | VAL |
| Délka: | 305 mm |
| Šířka: | 365 mm |
| Výška: | 560 mm |
| Balení - délka: | 610 mm |
| Balení - výška: | 385 mm |
| Balení - šířka: | 330 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 14.5 |
| Hmotnost netto: | 13.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 13.5 |
| Instalační sada: | Součástí dodávky |
| Long Description: | URINÁL RIMLESS S ELEKTRONIKOU/ZADN.PŘÍVOD VODY VAL |
| Provedení: | 000 |
| Umístění přívodu vody: | Zadní vodorovný |
| Zdroj napájení: | Se síťovým napájením |
| Zdroj napájení (V): | 230 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
