LAUFEN LEMA - bezvodý urinál rimless vnitřní přívod vody DN50, s odpadní krytkou, včetně 0litrového sifónu (H895137). (H843197)
Kód: H8431970004011 H8431974004011 H843197A004011 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Bezvodý urinál rimless vnitřní přívod vody DN50, s odpadní krytkou, včetně 0litrového sifónu (H895137). Bez splachování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Lema |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Výška: | 730 mm |
| Balení - délka: | 754 mm |
| Balení - výška: | 433 mm |
| Balení - šířka: | 362 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 23.5 |
| Hmotnost netto: | 22.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 22.5 |
| Long Description: | URINÁL BEZVODÝ LEMA |
| Provedení: | 401 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
