LAUFEN LEMA - odsávací urinál rimless se senzorem vnitřní přívod vody DN50, montážní sady (H892808) a keramické odpadní krytky (H892130) síťové napájení (230 V) včetně Bluetooth modulu (H841192)
Kód: H8411920004011 H8411924004011 H841192A004011 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Odsávací urinál rimless se senzorem vnitřní přívod vody DN50, včetně 1litrového sifonu, montážní sady (H892808) a keramické odpadní krytky (H892130) síťové napájení (230 V) včetně Bluetooth modulu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Lema |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Výška: | 730 mm |
| Balení - délka: | 754 mm |
| Balení - výška: | 433 mm |
| Balení - šířka: | 362 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 24.5 |
| Hmotnost netto: | 23.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 23.5 |
| Long Description: | URINÁL RIMLESS S ELEKTRONIKOU/ZADN.PŘÍVOD VODY LEMA |
| Provedení: | 401 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
