LAUFEN ILBAGNOALESSI - odsávací urinál, bez krytu (H840975)
Kód: H8409754000001 H8409757570001 H8409757160001 H8409751880001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Odsávací urinál, bez krytu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | ILBAGNOALESSI |
| Délka: | 290 mm |
| Šířka: | 325 mm |
| Výška: | 585 mm |
| Balení - délka: | 620 mm |
| Balení - výška: | 340 mm |
| Balení - šířka: | 335 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 16 |
| Hmotnost netto: | 15.6 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 15.6 |
| Instalační sada: | Součástí dodávky |
| Long Description: | URINAL/ZADNÍ PŘÍVOD VODY ALESSI |
| MDMStatus: | z0 |
| MinimáG.ní spG.achovací množství (G.): | 0.26 |
| Minimální splachovací množství: | 1 l |
| Minimální splachovací množství (l): | 1 |
| Provedení: | 000 |
| Umístění přívodu vody: | Zadní vodorovný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
