LAUFEN TAMARO - odsávací urinál rimless se senzorem, bez otvorů pro poklop, vnitřní přívod vody DN50, antivandal. Bateriové napájení (9 V) včetně Bluetooth modulu (H841124)
Kód: H8411240004011 H8411244004011 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Odsávací urinál rimless se senzorem, bez otvorů pro poklop, vnitřní přívod vody DN50, včetně 1litrového sifonu, antivandal. Bateriové napájení (9 V) včetně Bluetooth modulu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | TAMARO |
| Délka: | 400 mm |
| Šířka: | 365 mm |
| Výška: | 770 mm |
| Balení - délka: | 795 mm |
| Balení - výška: | 395 mm |
| Balení - šířka: | 415 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 23 |
| Hmotnost netto: | 22 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 22 |
| Long Description: | URINÁL S ELEKTRONIKOU/ZADN.PŘÍVOD VODY TAMARO-VS |
| Provedení: | 401 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
