LAUFEN CAPRINO - odsávací urinál rimless se senzorem, bez otvorů pro poklop, vnitřní přívod vody DN50, síťové napájení (230 V) včetně Bluetooth modulu (H841065)
Kód: H8410650004011 H8410654004011 H8410657574011 H841065A004011 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 401 - s přípojením na odpad průměr 50 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | CAPRINO |
| Délka: | 320 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Výška: | 645 mm |
| Balení - délka: | 320 mm |
| Balení - výška: | 645 mm |
| Balení - šířka: | 350 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 22.4 |
| Hmotnost netto: | 17 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 18.5 |
| Long Description: | URINÁL RIMLESS S ELEKTRONIKOU/ZADN.PŘÍVOD VODY CAPRINO + |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | 401 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
