LAUFEN PRO S - vysoká skříňka, 4 skleněné poličky, závěsy dvířek vpravo (H483122095)
Kód: H4831220954631 H4831220954751 H4831220954791 H4831220954801 H4831220959991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoká skříňka, 4 skleněné poličky, závěsy dvířek vpravo. Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | sklo |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 1650 mm |
| Balení - délka: | 400 mm |
| Balení - výška: | 1700 mm |
| Balení - šířka: | 370 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 38 |
| Hmotnost netto: | 34.96 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 34.96 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konfigurace nábytku: | Dveře |
| Long Description: | VYSOKÁ SKŘÍŇKA S DVEŘMI PRO S 165 |
| Provedení: | f095 |
| Typ dvířek: | Otvírací (panty) |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
