LAUFEN SONAR - vysoká skříňka, závěsy dveří vpravo (H405492034)
Kód: H4054920341701 H4054920340401 H4054920340411 H4054920340421 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoká skříňka, závěsy dveří vpravo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | SONAR |
| Délka: | 320 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Výška: | 1595 mm |
| Balení: | 1 |
| Balení - délka: | 320 mm |
| Balení - výška: | 1595 mm |
| Balení - šířka: | 320 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 41 |
| Hmotnost netto: | 39 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 39 |
| Long Description: | VYSOKÁ SKŘÍŇKA S DVEŘMI SONAR 160 |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | f034 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
