LAUFEN ILBAGNOALESSI - vysoká skříňka, závěsy dvířek vpravo (H430462097)
Kód: H4304620972601 H4304620972501 H4304620979991 H4304620976301 H4304620979901 H4304620972691 H4304620972701 H4304620974291 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F112 - LANI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | ILBAGNOALESSI |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 1650 mm |
| Balení - délka: | 410 mm |
| Balení - výška: | 1710 mm |
| Balení - šířka: | 374 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 32.5 |
| Hmotnost netto: | 29.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 29.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konfigurace nábytku: | Dveře |
| Long Description: | VYSOKÁ SKŘÍŇKA S DVEŘMI ALESSI 165 |
| Materiál poliček: | Sklo |
| Provedení: | f112 |
| Systém zavírání a otevírání: | Dvířka s tichým zavíráním |
| Typ dvířek: | Otvírací (panty) |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
