LAUFEN ARUN - vysoká skříňka 1650, 1 dvířka, závěsy dveří vlevo (H419501151)
Kód: H4195011512501 H4195011519991 H4195011516301 H4195011519901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoká skříňka 1650, 1 dvířka, závěsy dveří vlevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | dřevo |
| Designová série: | ARUN |
| Délka: | 400 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Výška: | 1650 mm |
| Balení - délka: | 460 mm |
| Balení - výška: | 1710 mm |
| Balení - šířka: | 390 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 46 |
| Hmotnost netto: | 43 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 43 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konfigurace nábytku: | Dveře |
| Long Description: | VYSOKÁ SKŘÍŇKA S DVEŘMI ARUN 165 |
| Materiál poliček: | Sklo |
| Objem úložného prostoru (l): | 230 |
| Systém zavírání a otevírání: | Dvířka s tichým zavíráním |
| Typ dvířek: | Otvírací (panty) |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Vnitřní poličky: | 4 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
