LAUFEN LANI - vysoká skříňka, závěsy dveří vlevo (H403721112)
Kód: H4037211122611 H4037211122601 H4037211129991 H4037211122661 H4037211122671 H4037211129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoká skříňka, závěsy dveří vlevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 355 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 1650 mm |
| Balení - délka: | 413 mm |
| Balení - výška: | 1725 mm |
| Balení - šířka: | 375 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 38 |
| Hmotnost netto: | 35 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 35 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konfigurace nábytku: | Dveře |
| Long Description: | VYSOKÁ SKŘÍŇKA S DVEŘMI LANI 165 |
| Materiál poliček: | Sklo |
| Provedení: | f112 |
| Systém zavírání a otevírání: | Dvířka s tichým zavíráním |
| Typ dvířek: | Otvírací (panty) |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Vnitřní poličky: | 4 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
