LAUFEN JUNA - vysoká skříňka, 1 dvířka, závěsy dveří vpravo (H411652109)
Kód: H4116521092601 H4116521099991 H4116521092661 H4116521092671 H4116521099901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoká skříňka, 1 dvířka, závěsy dveří vpravo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | JUNA |
| Délka: | 355 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 1650 mm |
| Balení - délka: | 400 mm |
| Balení - výška: | 1700 mm |
| Balení - šířka: | 370 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 38 |
| Hmotnost netto: | 35 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 35 |
| Long Description: | VYSOKÁ SKŘÍŇKA S DVEŘMI JUNA 165 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
