LAUFEN INO - vysoká skříňka, dveře vpravo (H425452030)
Kód: H4254520301701 H4254520301711 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoká skříňka, dveře vpravo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | INO |
| Délka: | 360 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 37.5 |
| Hmotnost netto: | 35 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 35 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konfigurace nábytku: | Dveře |
| Provedení: | f030 |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
