LAUFEN CLEANET RIVA - uhlíkový filtr, 8 ks (H896696)
Kód: H8966960000001 H8966960200001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 000 - standardní provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro WC, bidety a pisoáry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | CLEANET RIVA |
| Délka: | 44 mm |
| Šířka: | 44 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Balení - délka: | 44 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |
| Balení - šířka: | 44 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 0.46 |
| Hmotnost netto: | 0.1 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.1 |
| Long Description: | UHLÍKOVÝ FILTR, 8 KS CL'NETRIVA |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
