LAUFEN CLEANET RIVA - krytka otvoru pro odvápnění, Černá lesklá, standardní provedení (H8916980200001)
Kód: H8916980200001Související produkty
Detailní popis produktu
Krytka otvoru pro odvápnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro WC, bidety a pisoáry |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 7612738028602 |
| Značka: | LAUFEN |
| Barva: | černá |
| Designová série: | CLEANET RIVA |
| Délka: | 45 mm |
| Šířka: | 45 mm |
| Výška: | 8 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 0.01 |
| Hmotnost netto: | 0 kg |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
