LAUFEN CLEANET RIVA - klozet se sprškou, 'rimless', závěsný, hluboké splachování, bez oplachového kruhu, včetně sedátka s poklopem, odnímatelné, zpomalovací sklápěcí systém, s dálkovým ovládáním s dotykovou obrazovkou (H820691)
Kód: H8206914000001 H8206917570001 H8206910200001 H8206917160001 H820691A000001 H8206910220001 H8206910230001 H8206910240001 H8206910600001 H8206914010001 H8206914020001 H8206914030001 H8206914040001 H8206917170001 H8206917180001 H8206917190001 H8206917230001 H8206917620001 H8206917630001 H8206917640001 H8206917650001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Klozet se sprškou, 'rimless', závěsný, hluboké splachování, bez oplachového kruhu, včetně sedátka s poklopem, odnímatelné, zpomalovací sklápěcí systém, s dálkovým ovládáním s dotykovou obrazovkou. Deodorizační funkce. Energeticky úsporný režim. Odnímatelná tryska. Odnímatelné sedátko s poklopem. Regulace přívodu vody. Regulace teploty vody. Samočisticí tryska. Stupeň krytí (IPX4). Systém SoftClose®. Upozornění na slabé baterie v dálkovém ovladači. Volitelné programy. Včetně obloukové tvarovky. Čisticí funkce. Čištění horkou vodou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | CLEANET RIVA |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 395 mm |
| Výška: | 415 mm |
| Balení - délka: | 800 mm |
| Balení - výška: | 550 mm |
| Balení - šířka: | 600 mm |
| Hmotnost brutto: | 40 kg |
| Hmotnost brutto (kg): | 40 |
| Hmotnost netto: | 37.2 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 37.2 |
| Instalační sada: | Součástí dodávky |
| Long Description: | ZÁVĚSNÉ WC RIMLESS S BIDETOVACÍ FUNKCÍ CL'NETRIVA 60X36 |
| Napájení (Hz): | 50 |
| Napájení (V): | 220 |
| Odpad: | Vodorovné |
| Oplachový kruh: | Rimless |
| Ovládací panel: | Dálkové ovládání, Pevný |
| Pozice trysky: | 7 |
| Počet trysek: | 1 |
| Provedení: | 000 |
| Provozní režimy LED svítí: | Standardní s nočním osvětlením |
| Příkon (W): | 1400 |
| Splachovací systém: | Hluboké splachování |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ toalety pro wellness program: | Cleanet |
| Úrovně teploty vzduchu vysoušeče: | OFF |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
