LAUFEN CLEANET RIVA - sedátko s poklopem, odnímatelné, bez otočného ovladače (H891691)
Kód: H8916910000001 H8916917570001 H8916917160001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Sedátko s poklopem, odnímatelné, bez otočného ovladače. Systém SoftClose®.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro WC, bidety a pisoáry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | CLEANET RIVA |
| Délka: | 475 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Balení - délka: | 475 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |
| Balení - šířka: | 380 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 3.7 |
| Hmotnost netto: | 3.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 3.5 |
| Long Description: | SEDÁTKO&POKLOP/ZPOMAL SYS/ODNIMATELNÉ CL'NETRIVA |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | 000 |
| Tvar: | Jemný |
| Vhodné pro: | WC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
