LAUFEN BASE - vysoká skříňka, závěsy dvířek vlevo (bočnice korpusu s radiusem) (H402671110)
Kód: H4026711102611 H4026711102601 H4026711102621 H4026711102631 H4026711109991 H4026711102661 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoká skříňka, závěsy dvířek vlevo (bočnice korpusu s radiusem). Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Base |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 1650 mm |
| Balení - délka: | 400 mm |
| Balení - výška: | 1700 mm |
| Balení - šířka: | 370 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 35.63 |
| Hmotnost netto: | 32.63 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 32.63 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Konfigurace nábytku: | Dveře |
| Long Description: | VYSOKÁ SKŘÍŇKA S DVEŘMI BASE 165 |
| Provedení: | f110 |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
