LAUFEN BASE - vysoká skříňka, závěsy dveří vlevo, úchytka z tmavého hliníku (H403033110)
Kód: H4030331102611 H4030331102601 H4030331102621 H4030331102631 H4030331109991 H4030331102661 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoká skříňka, závěsy dveří vlevo, úchytka z tmavého hliníku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Base |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 1650 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 37 |
| Hmotnost netto: | 34 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 34 |
| Provedení: | f110 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
