LAUFEN BASE - vysoká skříňka, 2 dvířka a zásuvka, závěsy dvířek vlevo (bočnice korpusu s radiusem) (H402711110)
Kód: H4027111102611 H4027111102601 H4027111102621 H4027111102631 H4027111109991 H4027111102661 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoká skříňka, 2 dvířka a zásuvka, závěsy dvířek vlevo (bočnice korpusu s radiusem). Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Base |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 1650 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 41.5 |
| Hmotnost netto: | 38 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 38 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 dvířka a 1 zásuvka |
| Konfigurace nábytku: | Kombinace dvířek a zásuvek |
| Provedení: | f110 |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
