LAUFEN BASE - střední skříňka, závěsy dvířek vlevo (bočnice korpusu s radiusem) (H402601110)
Kód: H4026011102611 H4026011102601 H4026011102621 H4026011102631 H4026011109991 H4026011102661 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Střední skříňka, závěsy dvířek vlevo (bočnice korpusu s radiusem).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horní koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Base |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 185 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Balení - délka: | 350 mm |
| Balení - výška: | 700 mm |
| Balení - šířka: | 185 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 11.5 |
| Hmotnost netto: | 9.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 9.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konfigurace nábytku: | Dveře |
| Long Description: | NÍZKÁ SKŘÍŇKA S DVEŘMI BASE 70 |
| Provedení: | f110 |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
