LAUFEN PRO S - střední skříňka, 2 skleněné poličky, závěsy dvířek vpravo (H483112095)
Kód: H4831120954631 H4831120954751 H4831120954791 H4831120954801 H4831120959991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Střední skříňka, 2 skleněné poličky, závěsy dvířek vpravo. Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horní koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | sklo |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 25 |
| Hmotnost netto: | 23 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 23.8 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konfigurace nábytku: | Dveře |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | f095 |
| Typ dvířek: | Otvírací (panty) |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
