LAUFEN LANI - střední skříňka, závěsy dvířek vlevo (H403701112)
Kód: H4037011122611 H4037011122601 H4037011129991 H4037011122661 H4037011122671 H4037011129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Střední skříňka, závěsy dvířek vlevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horní koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 355 mm |
| Šířka: | 185 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Balení - délka: | 413 mm |
| Balení - výška: | 775 mm |
| Balení - šířka: | 224 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 13 |
| Hmotnost netto: | 11 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 11 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konfigurace nábytku: | Dveře |
| Long Description: | NÍZKÁ SKŘÍŇKA S DVEŘMI LANI 70 |
| Materiál poliček: | Sklo |
| Provedení: | f112 |
| Typ dvířek: | Otvírací (panty) |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Vnitřní poličky: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
