LAUFEN ARUN - střední skříňka, otevřená přední část, kouřové sklo 8 mm (H419510151)
Kód: H4195101512501 H4195101519991 H4195101516301 H4195101519901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Střední skříňka, otevřená přední část, kouřové sklo 8 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horní koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | sklo |
| Designová série: | ARUN |
| Délka: | 400 mm |
| Šířka: | 170 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Balení - délka: | 460 mm |
| Balení - výška: | 760 mm |
| Balení - šířka: | 210 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 12.5 |
| Hmotnost netto: | 10.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 10.5 |
| Long Description: | NÍZKÁ SKŘÍŇKA ARUN 70 |
| Materiál poliček: | Sklo |
| Objem úložného prostoru (l): | 50 |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Vnitřní poličky: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
