Geberit AquaClean kompletní závěsné WC Sela Square 57 cm, KeraTect, pochromovaná lesklá (146.250.21.1)
Kód: M186639Detailní popis produktu
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 37.01 kg |
| EAN: | 4025410103079 |
| Značka: | GEBERIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | AquaClean |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu,skryté upevnění (kapotovaný) |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | včetně sedátka se SoftClose |
| Šířka: | 37,5 cm |
| Délka: | 57 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
