Geberit AquaClean kompletní závěsné WC Sela Square 57 cm, KeraTect, bílá (146.250.01.1)
Kód: M186242Detailní popis produktu
Kompletní závěsné WC AquaClean Sela Square
- ke komfortnímu používání WC
- k ošetřující očistě anální a vaginální oblasti vodou
Vlastnosti
- barva: bílá, s povrchovou úpravou KeraTect
- ohřev vody pomocí průtokového ohřívače
- anální sprcha s technologií sprchování WhirlSpray
- samostatná dámská tryska v chráněné klidové poloze
- teplota vody sprchování nastavitelná
- intenzita sprchovacího proudu nastavitelná v pěti stupních
- rameno s tryskou polohovatelné v pěti stupních o
- oscilační sprcha (automatický pohyb ramena s tryskou tam a zpět) nastavitelná
- automatické předčištění a dočištění sprchovací trysky čistou vodou
- odvápňovací program
- WC keramika bez splachovacího okraje se splachovací technologií TurboFlush
- WC s hlubokým splachováním
- zaznamenání uživatele
- sedací kruh a WC víko s plynulým sklápěním
- WC víko s funkcí pomalého otevírání SoftOpening
- aktivace orientačního světla přes senzor jasu
- orientační světlo nastavitelné v sedmi barvách
- funkce a nastavení přes dálkové ovládání
- lze naprogramovat tři uživatelské profily
- kompatibilní s aplikací Geberit Home
- přívod vody vlevo skrytý za WC keramikou
- elektrické připojení k síti trojžilovým opláštěným kabelem vpravo skryté za WC keramikou
- externí přívod vody, boční levý s příslušenstvím možný
- elektrické připojení k síti externí, možné se zásuvkou vpravo
Technické parametry
- druh ochrany: IPX4
- jmenovité napětí: 230 V AC
- síťová frekvence: 50 Hz
- příkon v klidu: max. 0.5 W
- tlak při průtoku: 50-1000 kPa
- provozní teplota: 5-40 °C
- teplota vody, rozsah nastavení: 34-40 °C
- minimální přetlak: 50 kPa
- výpočtový průtok: 0.02 l/s
- doba sprchování: 50 s
- zatížení WC sedátka: max. 150 kg
Rozsah dodávky
- sada pro připojení vody pro Sigma a Omega splachovací nádržky pod omítku 12 cm, stavební výška 112 cm
- zdířkový spojovací konektor pro jednotku napájení
- souprava pro tlumení hluku
- odvápňovací prostředek 125 ml
- čisticí souprava
- dálkové ovládání s nástěnným držákem a baterií CR2032
- upevňovací materiál
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 37.01 kg |
| EAN: | 4025410103185 |
| Značka: | GEBERIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | AquaClean |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu,skryté upevnění (kapotovaný) |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | včetně sedátka se SoftClose |
| Šířka: | 37,5 cm |
| Délka: | 57 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
