Villeroy & Boch ViClean závěsné WC s bidetovou sprškou a sedátkem, 38,5x59,5 cm, bez vnitřního okraje, CeramicPlus, bílá (V0E200R1)
Kód: M185988Detailní popis produktu
Prvotřídní hygiena, maximální komfort Mezi četné funkce této nástěnné sprchové toalety patří výsuvné sprchové rameno, které lze polohovat do pěti stupňů, a přepínatelná pulzující masážní sprcha. Intenzita sprchového proudu a teplota vody jsou nastavitelné - pro osobní pohodlí. Sprchová toaleta bez okraje zaujme inovativním průtokem vody pro dokonalé výsledky splachování a snadno se čistí díky povrchu CeramicPlus odpuzujícímu nečistoty. WC sedátko nabízí vyhřívání sedátka s nastavitelnou teplotou. Mezi další přednosti toalety patří vysoušeč teplého vzduchu a ovládání pomocí dálkového ovladače nebo aplikace. Tak vypadá inovace od Villeroy & Boch.
Funkce sprchy:
- výsuvné sprchové rameno pro čištění intimních partií se zadní a dámskou sprchou
- nastavitelné do 5 poloh
- vitalizující čištění jemným pohybem vln (sprchový proud HaronicWave)
- volitelný pulzující masážní sprej
- Intenzitu postřiku lze nastavit na 5 různých úrovní
- trvale teplá voda pomocí průtokového ohřívače vody
- teplotu vody lze individuálně nastavit v 5 úrovních (přes aplikaci)
Hygiena:
- automatické předoplachování a následné oplachování trysky čerstvou vodou
- rozprašovací tryska snadno odnímatelná pro čištění
- obzvláště snadné čištění díky povrchu odpuzujícímu nečistoty CeramicPlus
- bez okraje díky otevřenému okraji, což znamená méně skrytých míst pro znečištění usazeninami
- inovativní průtok vody pro dokonalé výsledky splachování DirectFlush
- objem splachování: 3 litry malým tlačítkem, 4,5 litru velkým tlačítkem systém úspory vody AQUAREDUCT®
WC sedátko:
- rychlé, energeticky úsporné vyhřívání sedadel, nastavitelná teplota
- automatické spouštění, aby se zabránilo hlasitému bouchnutí SoftClosing
- záchodové prkénko lze snadno vyjmout rukou pro čištění QuickRelease
Další přednosti:
- teplovzdušný vysoušeč s nastavitelnou teplotou
- s rozpoznáním uživatele
- uživatelský profil lze uložit (přes aplikaci)
- jednoduché ovládání pomocí dálkového ovladače nebo aplikace
- obsahuje sadu kování
- obsahuje sadu pro připojení vody pro instalaci s ViConnect WC montážním prvkem
Technické informace:
- přípojka vody: skrytá vlevo za keramickým WC
- elektrická přípojka: skrytá za keramickou toaletou (vpravo)
- skryté spoje
- nutné elektrické připojení
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 31.7 kg |
| EAN: | 4062373904091 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | ViClean |
| Akční nabídka: | SLEVA 5% |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu,skryté upevnění (kapotovaný) |
| Technologie a typ splachování: | bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | včetně sedátka se SoftClose,bez nádržky |
| Šířka: | 38,5 cm |
| Délka: | 59,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
