Geberit AquaClean kompletní závěsné WC Sela 57 cm, DuoFresh, KeraTect, bílá (146.226.01.1)
Kód: M186638Detailní popis produktu
ÚČEL POUŽITÍ
- Typ baterie CR2032 (3 V)
- Životnost dodané baterie 2 roky
- Druh ochrany IPX4
- Provozní teplota 5-40 °C
- Relativní vlhkost vzduchu 10-100 %
- Ke komfortnímu používání WC
- K ošetřující očistě anální a vaginální oblasti vodou
- Pro Sigma splachovací nádržky pod omítku 12 cm (od roku výroby 2008)
- Pro ovládací tlačítka Sigma01
- Pro ovládací tlačítka Sigma10
- Pro ovládací tlačítka Sigma20
- Pro ovládací tlačítka Sigma21
- Pro ovládací tlačítka Sigma30
- Pro ovládací tlačítka Sigma50
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Druh ochrany IPX4
- Ohřev vody pomocí průtokového ohřívače
- Anální sprcha s technologií sprchování WhirlSpray
- Samostatná dámská tryska v chráněné klidové poloze
- Teplota vody sprchování nastavitelná
- Intenzita sprchovacího proudu nastavitelná v pěti stupních
- Rameno s tryskou polohovatelné v pěti stupních
- Oscilační sprcha (automatický pohyb ramena s tryskou tam a zpět) nastavitelná
- Automatické předčištění a dočištění sprchovací trysky čistou vodou
- Odvápňovací program
- WC keramika bez splachovacího okraje se splachovací technologií TurboFlush
- WC s hlubokým splachováním
- Zaznamenání uživatele
- Sedací kruh a WC víko s plynulým sklápěním
- WC víko s funkcí pomalého otevírání SoftOpening
- Aktivace orientačního světla přes senzor jasu
- Orientační světlo nastavitelné v sedmi barvách
- Funkce a nastavení přes dálkové ovládání
- Lze naprogramovat tři uživatelské profily
- Kompatibilní s aplikací Geberit Home
- Přívod vody vlevo skrytý za WC keramikou
- Elektrické připojení k síti trojžilovým opláštěným kabelem vpravo skryté za WC keramikou
- Externí přívod vody, boční levý s příslušenstvím možný
- Elektrické připojení k síti externí, možné se zásuvkou vpravo
- Schválení dle (DIN) EN 1717 / (DIN) EN 13077
- Lze aktivovat odsávání zápachu s keramickým voštinovým filtrem
- Odsávání zápachu s funkcí doběhu
- Keramický voštinový filtr k neutralizaci zápachu vyměnitelný bez nářadí
- Tyčinka Geberit DuoFresh volně vkládaná bez nářadí
- Jmenovité napětí 230 V AC
- Síťová frekvence 50 Hz
- Příkon v klidu max. 0.5 W
- Tlak při průtoku 50-1000 kPa
- Provozní teplota 5-40 °C
- Teplota vody, rozsah nastavení 34-40 °C
- Minimální přetlak pro výpočtový průtok 50 kPa
- Výpočtový průtok 0.02 l/s
- Doba sprchování 50 s
- Zatížení WC sedátka max. 150 kg
- Odsávání zápachu Ano
- SoftOpening Ano
- S ohřevem WC sedátka Ne
- S orientačním světlem Ano
- S funkcí osoušení Ne
ROZSAH DODÁVKY
- Sada pro připojení vody pro Sigma a Omega splachovací nádržky pod omítku 12 cm, stavební výška 112 cm
- Zdířkový spojovací konektor pro jednotku napájení
- Souprava pro tlumení hluku
- Odvápňovací prostředek 125 ml
- Čisticí souprava
- 8 tyčinek Geberit DuoFresh
- Dálkové ovládání s nástěnným držákem a baterií CR2032
- Upevňovací materiál
NUTNO OBJEDNAT ZVLÁŠŤ
- Připojovací hrdlo Geberit s manžetou a krycími víčky
PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Nástěnný ovládací panel pro Geberit AquaClean Sela
- Nástěnný ovládací panel, bezdotykový pro Geberit AquaClean
- Modul rozhraní 4,1 V, pro Geberit AquaClean Mera / Sela
- Modul rozhraní 12 V pro Geberit AquaClean Mera / Sela
- Velký nástěnný držák, odolný proti krádeži, pro dálkové ovládání Geberit AquaClean (od roku výroby 2024)
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 37.01 kg |
| EAN: | 4025410121875 |
| Značka: | GEBERIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | AquaClean |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu,skryté upevnění (kapotovaný) |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | včetně sedátka se SoftClose |
| Šířka: | 37,5 cm |
| Délka: | 57 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
