Villeroy & Boch Libra vana 170x75cm, bílá (UBQ170LIB2V-01)
Kód: M63487Detailní popis produktu
Vlastnosti:
- Velikost: 170x75x43,2 cm
- Materiál: Quaryl
- Barevné provedení: bílá Alpin
- Objem včetně 1 osoby: 125 l
- Váha vany: 37,8 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
Rozsah dodávky:
- Sada nastavitelných podpůrných noh 13-18 cm
UPOZORNĚNÍ: Prodloužený odpad a přepad nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 37.4 kg |
| EAN: | 8712335286753 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Libra |
| Vybavení: | včetně podpěr |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 43,2 cm |
| Objem: | 125 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
