Kaldewei Conoduo 732 vana 170x75 cm, Perl-Effekt, bílá (235000013001)
Kód: M37063Detailní popis produktu
Obdélníková vana Conoduo
- model: 732
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- materiál: smaltovaná ocel
- rozměr: 170 x 75 x 43 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- středový odpad
- obdélníkový vnější tvar
- dvě identické zádové části
- dvoumístná
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 51.5 kg |
| EAN: | 4001112604151 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Conoduo |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 122 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
