Villeroy & Boch Squaro Duo vana obdélníková 1800x800x500 mm, bílá (UBQ180SQR2V-01)
Kód: M54444Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Materiál: Quaryl
- Povrchová úprava: bílá Star White
- Rozměry: 180 x 80 x 50 cm
- Objem vč. 1 osoby: 215 l
- Hmotnost: 55,8 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
Rozsah dodávky:
- sada nastavitelných podpůrných noh 13-18 cm
UPOZORNĚNÍ: Prodloužený odpad a přepad nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 55.5 kg |
| EAN: | 4047289037309 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Squaro |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně podpěr |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Objem: | 215 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
