Ravak Rosa Asymetrická vana 150x105 cm, pravá, bílá (CJ21000000)
Kód: M60656Detailní popis produktu
Série asymetrických van Ravak Rosa II navazuje na úspěšného předchůdce, oproti němu láká na osvěžený design a originálně řešený přední panel, který umožňuje snazší přístup k vaně. Zahlazené hrany, oválný tvar a rovné dno činí tyto vany vhodné ke koupeli stejně jako ke sprchování. Při koupeli oceníte zejména dostatek prostoru a ergonomický tvar vany s mírným svažováním v bederní oblasti. Pro sprchu je ideální vylisované sedátko, které poslouží i jako odkládací prostor.
Asymetrická vana Ravak Rosa II v pravém provedení je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.
K individualizaci vany můžete využít zdění a obložení keramikou nebo čelního panelu. Panely vynikají jednoduchou a rychlou instalací a přizpůsobí styl vany vašim požadavkům. Vanu lze doplnit vanovou zástěnou VSK2 nebo CVSK1.
Vana Rosa II je součástí konceptu Rosa, který se vyznačuje organickým snoubením stylu s užitkem. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme vanu kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. zástěny, umyvadla, koupelnový nábytek nebo baterie).
Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Vlastnosti:
- Rozměry: 150 x 105 x 46,5 cm
- Objem: 210 l
- Materiál: lítý akrylát
- Barva: bílá
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 8595096851664 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Rosa |
| Vlastnosti: | sedací |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová pravá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 150 cm |
| Šířka: | 105 cm |
| Hloubka: | 46,5 cm |
| Objem: | 210 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
