Ravak Asymmetric Asymetrická vana 170x110 cm, levá, bílá (C481000000)
Kód: M60623Související produkty
Detailní popis produktu
Série van Ravak Asymmetric, vyznačující se ideálním poměrem mezi kvalitou a cenou, je komfortním řešením pro všechny, kteří si potrpí na pohodlí během koupání. Základní princip asymetrických van, tedy navýšení vnitřního prostoru vany skrze umístění našikmo ve spojení se zaoblenými tvary, vám dopřeje pohodlí a komfort. Součástí van této série je i praktické, vylisované sedátko, které využijete během sprchování, případně pro odkládání věcí.
Asymetrická vana Ravak Asymmetric v levém provedení je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.
K individualizaci vany můžete využít zdění a obložení keramikou nebo čelního a bočního panelu. Panely vynikají jednoduchou a rychlou instalací a přizpůsobí styl vany vašim požadavkům.
Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Vlastnosti:
- Rozměry: 170 x 110 x 47 cm
- Objem: 240 l
- Materiál: litý akrylát
- Barva: bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29.1 kg |
| EAN: | 8595096873444 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Asymmetric |
| Vlastnosti: | sedací |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová levá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Objem: | 240 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
