Ravak 10° Asymetrická vana 160x95 cm, pravá bílá (C841000000)
Kód: M62624Související produkty
Detailní popis produktu
Vana Ravak 10° je syntézou klasických tvarů a moderního designu. Moderní nadčasový a svěží vzhled s vysokou mírou praktičnosti se postará o to, aby vaše koupelna nezestárla o jediný den. Když pootočíte klasickou vanu o 10° dostanete z ní více. Více prostoru pro koupání, protože uhlopříčka už není limit, více odkládacího prostoru, více originality. Příjemné chvilky lenošení v prostorné vaně, nebo pohodlné sprchování díky úzkým bočnicím to je vana 10°.
Asymetrická vana Ravak 10° v pravém provedení je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.
K individualizaci vany můžete využít zdění a obložení keramikou nebo čelního a bočního panelu. Panely vynikají jednoduchou a rychlou instalací a přizpůsobí styl vany vašim požadavkům. Vanu lze doplnit vanovou zástěnou 10CVS2.
Vana 10° je součástí stejnojmenného konceptu 10°, který je originální, smysluplný a geniální ve své jednoduchosti. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme vanu kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. sprchové kouty, vaničky, odtokové žlaby, vanové zástěny, umyvadla, koupelnový nábytek, vodovodní baterie či koupelnové doplňky).
Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Vlastnosti:
- Rozměry: 160 x 95 x 44 cm
- Objem: 180 l
- Materiál: litý akrylát
- Barva: bílá
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 24.85 kg |
| EAN: | 8592626011673 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | 10° |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová pravá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 95 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Objem: | 180 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
