Rako Pool přeliv.žl.Wiebaden bílá 20x15 (XPP54023)
Kód: 1005350Související produkty
Detailní popis produktu
Rako Pool přeliv.žl.Wiebaden bílá 20x15.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba k bazénu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 40.5 kg |
| EAN: | 5902115770098 |
| Značka: | Rako |
| Barva: | bílá |
| Druh: | přelivový žlábek wiesbaden |
| Mrazuvzdornost: | ANO |
| Povrch: | hladký, matný |
| Rektifikace: | ne |
| Designová série: | Pool |
| Formát: | 20x15 |
| Hmotnost: | 0,68 kg |
| Katalogové číslo: | XPP54023 |
| Ks/bal: | 1 |
| Otěruvzdornost: | neurčeno |
| Protiskluz: | neurčeno |
| Rozměr: | 15x19,5x10 |
| Tloušťka: | 100 mm |
| Výrobce: | RAKO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
