Rako Pool přeliv.žl.Wiesbaden s otvorem bílá 30x20 (XPD51023)
Kód: 1005344Související produkty
Detailní popis produktu
Rako Pool přeliv.žl.Wiesbaden s otvorem bílá 30x20.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba k bazénu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 62.7 kg |
| EAN: | 5902115770067 |
| Značka: | Rako |
| Barva: | bílá |
| Druh: | přelivový žlábek wiesbaden s otvorem |
| Mrazuvzdornost: | ANO |
| Povrch: | hladký, matný |
| Rektifikace: | ne |
| Designová série: | Pool |
| Formát: | 30x20 |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Katalogové číslo: | XPD51023 |
| Ks/bal: | 1 |
| Otěruvzdornost: | neurčeno |
| Protiskluz: | neurčeno |
| Rozměr: | 19,5x30x20 |
| Tloušťka: | 200 mm |
| Výrobce: | RAKO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
