Rako Pool přeliv.žl.Wiesbaden vnější roh bílá 24x22,5 (XPA52023)
Kód: 1005338Související produkty
Detailní popis produktu
Rako Pool přeliv.žl.Wiesbaden vnější roh bílá 24x22,5.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba k bazénu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.7 kg |
| EAN: | 5902115770036 |
| Značka: | Rako |
| Barva: | bílá |
| Druh: | přelivový žlábek wiesbaden vnější roh |
| Mrazuvzdornost: | ANO |
| Povrch: | hladký, matný |
| Rektifikace: | ne |
| Designová série: | Pool |
| Formát: | 24x22,5 |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Katalogové číslo: | XPA52023 |
| Ks/bal: | 1 |
| Otěruvzdornost: | neurčeno |
| Protiskluz: | neurčeno |
| Rozměr: | 22,5x23,8x16 |
| Tloušťka: | 160 mm |
| Výrobce: | RAKO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
