LAUFEN ILBAGNOALESSI - kryt na urinál (H894971)
Kód: H8949710000001 H8949717570001 H8949717160001 H8949711880001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kryt na urinál.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | ILBAGNOALESSI |
| Délka: | 287 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Výška: | 326 mm |
| Balení - délka: | 287 mm |
| Balení - výška: | 326 mm |
| Balení - šířka: | 75 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 1.45 |
| Hmotnost netto: | 1 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 1 |
| Long Description: | URINALOVÝ POKLOP ALESSI |
| Materiál kloubových závěsů: | Nerezová ocel |
| Provedení: | 000 |
| Tvar: | Kulatý |
| Vhodné pro: | Urinál |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
