LAUFEN NIXIE - kosmetické zrcátko nástěnné (H386151)
Kód: H3861510040001 H3861512680001 H3861514500001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kosmetické zrcátko nástěnné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | NIXIE |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 310 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Balení - délka: | 230 mm |
| Balení - výška: | 98 mm |
| Balení - šířka: | 228 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 0.81 |
| Hmotnost netto: | 0.7 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.7 |
| Long Description: | NIXIE KOSMETICKÉ ZRCÁTKO ZVĚTŠOVACÍ Ø20CM |
| Magnification: | X3 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
