LAUFEN NIARA S - kosmetické zrcátko nástěnné (H386071)
Kód: H3860710040001 H3860711610001 H3860711630001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kosmetické zrcátko nástěnné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | NIARA S |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 317 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Balení - délka: | 230 mm |
| Balení - výška: | 98 mm |
| Balení - šířka: | 228 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 1.21 |
| Hmotnost netto: | 0.99 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.99 |
| Long Description: | NIARA S KOSMETICKÉ ZRCÁTKO NÁSTĚNNÉ |
| Magnification: | X5 |
| MDMStatus: | z0 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
