LAUFEN NIARA - kosmetické zrcátko nástěnné (H386061)
Kód: H3860610040001 H3860611610001 H3860611620001 H3860611630001 H3860611650001 H3860611680001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kosmetické zrcátko nástěnné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | NIARA |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 317 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Balení - délka: | 230 mm |
| Balení - výška: | 98 mm |
| Balení - šířka: | 228 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 1.2 |
| Hmotnost netto: | 0.98 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.98 |
| Long Description: | NIARA KOSMETICKÉ ZRCÁTKO NÁSTĚNNÉ |
| Magnification: | X5 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
