LAUFEN INEO - urinálové splachovací tlačítko AU109, kulaté tlačítko, bílá barva (H909109)
Kód: H9091090000001 H9091090040001 H9091090070001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 000 - standardní provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC ovládací tlačítka k nádržkám |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Barva: | bílá |
| Designová série: | INEO |
| Délka: | 126 mm |
| Šířka: | 162 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Balení - délka: | 126 mm |
| Balení - výška: | 38 mm |
| Balení - šířka: | 162 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 0.5 |
| Hmotnost netto: | 0.43 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.43 |
| Long Description: | OVLÁDÁNÍ URINÁLU LIS INEO AU109 |
| Počet tlačítek: | 1 |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
