LAUFEN splachovací tlačítko INEO AIR, Dual Flush (H900113)
Kód: H9001130000001 H9001130040001 H9001137160001 H9001130070001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 000 - standardní provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC ovládací tlačítka k nádržkám |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | INEO |
| Délka: | 203 mm |
| Šířka: | 145 mm |
| Výška: | 6 mm |
| Balení - délka: | 223 mm |
| Balení - výška: | 64 mm |
| Balení - šířka: | 169 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 0.31 |
| Hmotnost netto: | 0.24 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.24 |
| Long Description: | SPLACHOVACÍ TLAČÍTKO DUAL FLUSH INEO AIR |
| Počet tlačítek: | 2 |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
