LAUFEN splachovací tlačítko INEO GROOVE, Dual Flush (H900117)
Kód: H9001170000001 H9001170040001 H9001177160001 H9001170070001 H9001171250001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 000 - standardní provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC ovládací tlačítka k nádržkám |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | INEO |
| Délka: | 203 mm |
| Šířka: | 145 mm |
| Výška: | 6 mm |
| Balení - délka: | 223 mm |
| Balení - výška: | 64 mm |
| Balení - šířka: | 169 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 0.3 |
| Hmotnost netto: | 0.23 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.23 |
| Long Description: | SPLACHOVACÍ TLAČÍTKO DUAL FLUSH INEO GROOVE |
| Počet tlačítek: | 2 |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
