Kartell LAUFEN - závěsný bidet (H830331)
Kód: H8303310003021 H8303314003021 H8303317573021 H8303310203021 H8303317163021 H8303317593021 H8303317583021 H830331A003021 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsný bidet.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidety závěsné |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Kartell LAUFEN |
| Délka: | 545 mm |
| Šířka: | 370 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Balení - délka: | 402 mm |
| Balení - výška: | 588 mm |
| Balení - šířka: | 402 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 17.5 |
| Hmotnost netto: | 16.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 16.5 |
| Instalační sada: | Součástí dodávky |
| Long Description: | ZÁVĚSNÝ BIDET K LAUFEN 55X37 |
| Otvory pro baterii: | 1 otvor pro baterii |
| Provedení: | 302 |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ instalace: | Závěsný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
