LAUFEN LUA - závěsný bidet, Advanced (H830081)
Kód: H8300810003021 H8300814003021 H8300817573021 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsný bidet, Advanced. Není možno použít s krytem bidetu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidety závěsné |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Lua |
| Délka: | 520 mm |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Balení - délka: | 520 mm |
| Balení - výška: | 300 mm |
| Balení - šířka: | 360 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 19 |
| Hmotnost netto: | 17.2 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 17.2 |
| Long Description: | ZÁVĚSNÝ BIDET LUA 52X36 |
| Otvory pro baterii: | 1 otvor pro baterii |
| Provedení: | 302 |
| Tvar: | Jemný |
| Typ instalace: | Závěsný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
